Obec Domašov nad Bystřicí

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Moravská vodárenská informuje

Moravská vodárenská informujeDatum konání:
5.10.2017
Datum ukončení:
12.10.2017

V souvislosti s přerušením zásobování pitnou vodou ve skupinovém vodovodu Domašov a zajišťováním náhradního zásobování pitnou vodou přistavenými kontejnerovými cisternami
si dovolujeme informovat Vás o vývoji situace.
Na základě průběžně prováděných odběrů vzorků jak surové vody z toku, tak upravované vody na výstupu z úpravny má voda zlepšující se parametry, avšak  s ohledem na současné výkyvy počasí a výrazně proměnlivou kvalitu vody v toku Bystřice zatím není možné trvale garantovat dodávku pitné vody.
I nadále budeme pravi
delně odebírat vzorky jak surové vody, tak vody upravené, a provádět jejich laboratorní rozbory za účelem průběžné kontroly. Pokud se situace zlepší, začneme neprodleně proplachovat celou vodovodní síť skupinového vodovodu za účelem co nejrychlejšího obnovení dodávek pitné vody.

Do té doby je zajištěna pravidelná výměna vody v přistavených cisternách. V případě, že v některé cisterně dojde voda, nahlaste tuto situaci na náš centrální dispečink - 585536238, který zajistí její doplnění.

O dalším vývoji Vás budeme pravidelně informovat.


Kontakt

Obec Domašov nad Bystřicí
Náměstí 35, Domašov nad Bystřicí, 783 06

 585 036 051
 731 955 844
ou@domasovnadbystrici.cz

SDH Domašov n. B.

http://www.sdhdomasovnadbystrici.cz/

Svoz odpadu 2019

Svozový kalendář 2019.xlsx

 

 

Obecní akce

Obecni akce na rok 2019.docx

 

Zahradní úpravy v obci Domašov nad Bystřicí

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií - Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Operační programu životního prostředí - cílem je realizace výsadeb v intravilánu obce.

Banner_OPZP_pro_webove_stranky.jpg